Katusetööd

Katuste ehitamisel kasutame kaasaegseid Põhjamaade ehitusnormidele vastavaid ehitustehnoloogiaid.

Meie eesmärk on ehitada kvaliteetseid katuseid ja pakkuda võimalikult ökonoomseid ning meie ilmastikule ja tänapäeva kõrgetele ehitusnõuetele vastavaid lahendusi.

Põhjalikud teadmised ja aastate jooksul omandatud praktilised kogemused on võimaldanud teostada meil mitmeid ainulaadseid ning keeruliste projektidega vastutusrikkaid objekte.

 

Lamekatused

Katame erinevat tüüpi APP ja SBS bituumenil baseeruvate rullmaterjalidega mille valmistamisel on arvestatud meie laiuskraadi heitlikke ilmasid ja temperatuurikõikumisi . Materjalivalik sisaldab materjale tuntud tootjatehastelt Saksast, Hollandist, Itaaliast, Venemaalt, Leedust ja Soomest. Materjali paigaldamisel kasutatakse kas gaasikeevitus- või külmliimimismeetodit, milledest viimane tagab ohutuse tuleohtlikus keskkonnas.

Bituumenrullmaterjale on võimalik paigaldada vanale bituumenkattele, müüritistele, betoon- ja tsementpindadele, puitalusele ja mineraalvillast isolatsiooniplaatidele. Uutele ja lisasoojustust vajavatele katustele soovitame spetsiaalsete tüüblitega katuslaele kinnitatavat kahekihilist soojustust, mille pealiskihiks on koormusttaluv tuulutussoontega mineraalvillplaat, aluskihiks kergkruus, polüstürool või mineraalvill, mille paksuse määrame igale konkreetsele katusele vastavalt sooja pidavus arvutusele.

Ettevalmistustööde käigus on võimalik teostada veel järgmisi töid:

• Vanade katuseplekkide ja äravoolusüsteemide eemaldamine ja asendamine uutega.
• Ventilatsioonikorstnate taastamine.
• Amortiseerunud katuse aluskonstruktsiooni ja räästa või parapeti taastamine.

Suure võimsusega gaasipõletite ja hea külmapainduvusega SBS-rullmaterjalide kasutamine annab meile võimaluse katta katuseid ka talvel.

Kaldkatused

Kaldkatuste ehitussoome 4 026 (1)

Kald- e. viilkatuste ehitusega alustasime 1998 aastal. Teostatud tööde hulgas on nii äri- ja tööstushonete katuseid kui ka eramajade katuseid.

Kaldkatusteks peetakse katuseid, mille kalle on suurem kui 1:10 e. üle 5,7°. Konstruktsioonilt võivad kaldkatused olla soojustatud või soojustamata. Veeäravool katuselt on reeglina väline ning see võib olla korraldatud või korraldamata.

31-05-07_1813 (1)

soome 4 286